dostawa 0zł od 299zł

100% bezpieczeństwa

14 dni na zwrot

Otoczenie dziecka

To specjalnie przygotowane miejsce, w którym maluch może angażować swoje ręce, umysł, zmysły i nie zagraża to jego bezpieczeństwu. Zawiera „impulsy” tematycznie pogrupowane, które pobudzają do działania, a tym samym umożliwiają koncentrację uwagi. Regały i półki ustawione są w taki sposób, żeby można było swobodnie do nich sięgnąć. W utrzymaniu porządku pomocne są organizery, tacki i pudełka. Ściany można udekorować obrazkami dziecka lub zdjęciami przyrody. Komfort zabawy i własne terytorium zapewnia mata lub dywanik umieszczone na podłodze. Samodzielne wchodzenie i schodzenie z łóżka daje silne poczucie niezależności, a nietłukące lustro jest źródłem wszechogarniającej radości.

Otoczenie dziecka Jest 29 produktów.

Podkategorie

  • Dekoracje

    W naszym sklepie internetowym PanKotek.pl przygotowaliśmy szeroką gamę dekoracji przeznaczonych do pokoju dziecięcego, które sprawią, że jego przestrzeń stanie się wyjątkowa, przytulna i inspirująca do działania. Z pewnością spodoba się maluchom! Nasze dekoracje do pokoju dziecięcego powstają przede wszystkim z naturalnych i bezpiecznych materiałów. Są to między innymi dywaniki, ramki na zdjęcia, kolorowe girlandy, miarki wzrostu czy też zabawki do malowania. Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich ozdób i akcesoriów w sklepie PanKotek.pl!

  • Organizacja przestrzeni

    Przechowywanie kredek, farbek, książek czy klocków to z pewnością wyzwanie dla niejednego rodzica. Ład i porządek od dzisiaj mogą zostać przyjacielami Twojego dziecka! Zorganizowana i uporządkowana przestrzeń daje wiele radości. Zwłaszcza, jeśli dziecko wspólnie z rodzicem będzie mogło ozdobić wybrane dodatki.

  • Hand-made

    Ozdoby ręcznie robione są pełne uroku i wdzięku, bo dają wiele pozytywnej energii. Nasze artykuły to wyjątkowe egzemplarze, wykonane z pasji tworzenia i miłości do tego, co piękne i nietuzinkowe. W ich produkcji wykorzystane zostały naturalne materiały, bezpieczne dla Twojego dziecka.

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów