dostawa 0zł od 299zł

100% bezpieczeństwa

14 dni na zwrot

Zabawki drewniane

Wyglądają tak, jakby zostały wyczarowane z drewna! Zabawki drewniane ceni się przede wszystkim za bezpieczeństwo, ekologię i estetykę. Są wytrzymałe, nie pękają i mogą służyć latami. Naturalny kolor drewna, miła w dotyku faktura i przyjemny zapach to ich zdecydowane atuty. Zabawki drewniane nie tylko pobudzają zmysły, ale również rozwijają dziecięcą wyobraźnię i kreatywność. Ich pomysłowe wykonanie sprawia, że dziecko jest nimi oczarowane. Wybraliśmy dla Was te zabawki drewniane, które wywołują naszym zdaniem najwięcej emocji, śmiechu i zachęcają do wpólnej zabawy.

Zabawki drewniane Jest 83 produktów.

Podkategorie

 • Zabawki sensoryczne

  Uczestnictwo zmysłów w rozwoju człowieka jest nie do przecenienia i trudno wyobrazić sobie pełnię rozwoju bez udziału oraz harmonijnej współpracy dotyku, wzroku, węchu, słuchu i smaku. Proces prawidłowej integracji sensorycznej warto stymulować już w najwcześniejszym etapie życia dziecka. Pobudzanie zmysłów do intensywnej pracy wspomagają m.in. dobrze przygotowane i bezpieczne pomoce, m.in. zabawki sensoryczne. Znajdujące się w naszej ofercie bezpieczne, zaprojektowane i skonstruowane z myślą o specjalnych walorach edukacyjnych zabawki sensoryczne, pozwalają wspierać rozwój dziecka poprzez naukę i zabawę od okresu niemowlęcego, poprzez przedszkolny, aż do okresu szkoły.

  Zabawki sensoryczne – gwarancja harmonijnego rozwoju dziecka

  Aby pomóc dziecku uporządkować przyjmowane bodźce oraz właściwie je odczytywać i segregować, stworzyliśmy wysokiej jakości zabawki sensoryczne. Dzięki nim maluch zacznie odczuwać radość i satysfakcję z umiejętnego odkrywania doznań zmysłowych, które będzie w pełni i świadomie rozumiał.

 • Pojazdy
 • Gry
 • Klocki
 • Puzzle
 • Mała motoryka
 • Edukacyjne
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 83 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 83 elementów